سال 1398 سال رونق تولید (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت|رسيدگي به شكايات|پرسشهای متداول|عضویت|ارتباط با مسئولین|English
تصویر منتخب

پیوندها

 

 

 

نظرسنجی
میزان آشنایی شما با ماموریت های آموزش فنی وحرفه ای به چه میزان می باشد.

زیاد
متوسط
کم

ساعت
اوقات شرعی
 • راه اندازی سامانه طرح کارورزی و مهارت آموزی در محیط کار واقعی
  سامانه طرح کارورزی و مهارت آموزی در محیط کار واقعی در راستای بهبود وضعیت اشتغال کشور توسط سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور راه اندازی شد.

 • دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امروز بیست و نهم آذر ماه جاری در دومین همایش حکمرانی و مدیریت محلی آموزش مهارت گفت: جنبش جدی مهارت آموزی، لازمه جهش اقتصادی است.
  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دومین همایش حکمرانی و مدیریت محلی آموزش مهارت با حضور دکتر شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، دكتر سلمان خدادادي، رئيس كميسيون اجتماعي مجلس، دکتر عزیزالله شهبازی، استاندار البرز، دكتر محمود بهمني نماينده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شوراي اسلامي، سیروس شفقی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج، مدیران ستادی و استانی و ... در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای این سازمان امروز بیست و نهم آذر ماه جاری آغاز به کار کرد.

 • اروپا به همکاری با ایران ادامه می دهد
  سفیر آلمان در آئین امضای تفاهم نامه همکاری با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همانطور که در امضای برجام نقش جدی داشتیم، پروژه آموزش مهارت در ایران را با وجود خروج آمریکا از برجام، با جدیت پیگیری می کنیم.

 • بهره مندی از تجارب آموزش های فنی و حرفه ای آلمان / " ایسر " : تحت تاثیر پیشرفت های سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران قرار گرفتیم
  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست با " فرید ریش هوبرت ایسر" رئیس موسسه فدرال آموزش فنی و حرفه ای آلمان (BIBB) تاکید کرد : استفاده ازتجربیات مدیریتی در صحنه فعالیت های نوآورانه مهارت افزا ، موضوع بسیار مناسبی برای مذاکرات فنی و حرفه ای میان دو کشورایران وآلمان است و امروزه مهارت افزایی از نیازمندی های جدی نظام آموزشی کشورمان به شمار می رود .

 • در راستای تعامل سازنده با رؤسای ستادی سازمان و انجام امورات اداره کل
  انجام امورات کاری اداره کل و پرسنل، دغدغه های ارباب رجوع مستلزم تعامل با واحدهای ستادی، معاونین و مدیران ستادی است. در این راستا جمشیدزاده برای تسریع در انجام امورات اداره کل تعامل سازنده ای با سازمان دارد.

 • اقدامات انجام شده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در امداد رسانی به سیل زدگان
  اقدامات انجام شده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در امداد رسانی به سیل زدگان

 • سال 98 سال رونق تولید
  سال 98 سال رونق تولید

 • خسارات وارده به اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام
  خسارات وارده به اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام

 • بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور
  بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور

 • پیاده روی کارکنان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چرداول
  پیاده روی کارکنان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چرداول به مناسبت هفته جوان و حضور بر مزار شهدا

مناقصه
قابل توجه شرکت های بیمه گذار
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام جهت انجام خدمات بیمه شخص ثالث و بدنه خودروهای اداری خود از شرکت های بیمه گذار جهت شرکت در مناقصه دعوت بعمل می آید.
 ١٠:٢٨ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جهت ارتقاء سطح مهارت شاغلین حوزه نفت و گاز
دپارتمان نفت و گاز در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام راه اندازی می شود.
ضرورت ایجاد و راه اندازی دوره های پتروشیمی، نفت و گاز در استان با توجه به نیاز بازار کار از جمله نیروی کار ماهر شرکت های پیمان کار و دستگاههای اجرایی استان، پرداختن به این مهم، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای را بر آن داشته است که تا با برنامه ریزی دقیق و نیاز سنجی کارشناسانه، نیروی متخصص این صنعت و تکنسین های ماهر را پرورش داده و روانه بازار کار نماید.
 ١٥:٣١ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارسال دومین محموله
ارسال دومین محموله کمک های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای وشرکت های تعاونی و کارکنان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به سیل زدگان لرستان
با حضور سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدیان مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، جمشیدزاده مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای، شیرخانی مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عضو شورای هماهنگی استان ایلام، دومین محموله کمک های شرکت های تعاونی و کارکنان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای در ایلام به سیل زدگان لرستان ارسال شد.
 ٠٩:٤٦ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
عسگری فرماندار شهرستان دهلران؛
جامعه بیکار، جامعه بدون مهارت و تخصص است
در طی بازدید جمشیدزاده از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، با عسگری فرماندار دهلران دیدار کرد.
 ١٦:٤٨ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام و المسلمین موسوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دهلران:
با توجه به روند رو به رشد منطقه جوانان بومی نیازمند آموزشهای تخصصی در فنی و حرفه ای هستند.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دهلران با اشاره به صنعتی شدن منطقه، خواستار ارائه آموزشهای تخصصی و مدرک معتبر به جوانان بومی منطقه شد.
 ١٦:٤٦ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام با بنیاد تعاون زندانهای کشور:
در طی بازدید از کارگاههای آموزشی جوار زندان شهرستان ایلام از جمله زندان مرکزی و مرکز بازپروری دالاب با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و مدیرکل زندانهای استان جلسه بررسی نحوه همکاری و انعقاد تفاهم نامه با بنیاد تعاون و زندانهای کشور با حضور مدیر این بنیاد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام جلسه بررسی نحوه همکاری و انعقاد تفاهم نامه با بنیاد تعاون زندانهای کشور با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای، امور زندانها و بنیاد تعاون برگزار شد.
 ١٦:٤٤ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی اداره مراکز آموزش فنی و حرفه ای بصورت هیات امنایی با حضور مدیرکل، معاونین، روسای واحدهای اداری، نماینده مراکز، مربیان و کارشناسان اداره کل برگزار گردید.
بازدید میدانی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام از مناطق سیل زده بخش ماژین شهرستان دره شهر استان ایلام
بررسی نیاز سنجی آموزشهای آزاد تخصصی و تقویت آموزشگاهها و حمایت همه جانبه از آنها در سالجاری در دستور کار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قرار دارد
اختصاص فضای آموزش به مساحت 120 متر مربع جهت برگزاری کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای در یکی از هنرستانهای بخش زرین آباد.
خسارات وارده به اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام
منو اصلی
برنامه و اهداف 95

 

 

 

اداره کل در یک نگاه
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 90831 | بازدید امروز : 891 | کل بازدید : 2106904 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/4375