سال 1398 سال رونق تولید (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت|رسيدگي به شكايات|پرسشهای متداول|عضویت|ارتباط با مسئولین|English


شریعتمداری: با استقرار شورای عالی آموزش وتربیت فنی و حرفه ‏ای و مهارتی، گفتمان ملی و حکمرانی آموزشهای مهارتی برقرار می شود / شورای عالی و قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی زمینه شکل گیری گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی را فراهم م
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : کلید اصلی توفیق و اثربخشی آموزش های مهارتی شکل گیری زمینه گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره جزییات برگزاری اولین جلسه شورای عالی آموزش فنی و حرفه ای و اهداف تشکیل این شورا گفت : اصولا نقش شوراهای عالی بیشتر ایجاد هماهنگی در سیاستگذاری های بین بخشی و بین حوزه ای است. یکی از این حوزه های بین بخشی حوزه آموزش های فنی و حرفه ای است که ذینفعان و دستگاههای مختلفی در آن دخالت دارند خواه به شکل عرضه کننده یا متقاضی این آموزش ها. هر چه هماهنگی بین عرضه و تقاضای آموزش های مهارتی و به بیان بهتر بین دنیای آموزش و کار بیشتر باشد، آثار و نتایج این آموزش ها در افزایش بهره وری نیروی کار، اشتغال پذیر کردن کارجویان، توانمندسازی گروههای آسیب پذیر و به طور کلی ارتقای توان مهارتی نیروی انسانی مشهود تر خواهد بود.
 ١٣:٣٧ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند
اولین جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به این که نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور نسبت به سایرین بالاتر و این موضوع به دغدغه ای برای خانواده ها تبدیل شده است، بر لزوم آسیب شناسی درباره عدم جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی به بازار کار تاکید کرد و گفت: باید برنامه ای منسجم و دقیق برای حل این مشکل و امکان جذب فارغ التحصیلان به بازار کار تدوین شود.
 ١٣:٣٤ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی،حرفه‌ای و مهارتی برگزار شد
جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی امروز سه شنبه مورخ 21 خرداد با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
 ١٣:٣١ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
غبار فقر و بیکاری از چهره شهرستان ملکشاهی پاک خواهد شد
در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بنیاد علوی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام:
در راستای نیل به توسعه پایدار و توان افزایی جوامع محلی در طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان ملکشاهی و توسعه خدمات آموزش فنی و حرفه ای و بمنظور تقویت معیشت روستاییان تفاهم نامه همکاری فی ما بین بنیاد علوی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام صبحگاه روز دوشنبه، بیستم خردادماه سالجاری با حضور رئیس بنیاد مستضعفان استان، نماینده بنیاد علوی شهرستان ملکشاهی و جمعی از کارشناسان بنیاد علوی، با حضور در دفتر مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بحث و تبادل نظر در خصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی برگزار گردید.
 ١٤:٤٢ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح کارگاه اختصاصی شرکت گاز استان ایلام در مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شماره 12 شهرستان ایلام
با هدف آموزش و ارتقاء مهارت کارگران شرکت های پیمانکار زیر مجموعه شرکت گاز، کارگاه آموزشی در مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شماره 12 شهرستان ایلام افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در پی همکاریهای دوجانبه این اداره کل با شرکت گاز استان ایلام کارگاه آموزش لوله کشی گاز خانگی و تجاری در مرکز تخصصی شماره 12 شهرستان ایلام افتتاح گردید.
 ١٥:٠١ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور گسترده پرسنل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس
در پی لبیک به حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، جمشیدزاده ضمن فراخوانی و دعوت از همه مردم غیرتمند و روزه دار، در کنار کارکنان این اداره کل دوشا دوش مردم فهیم و ولایتمدار استان ایلام در این خروش عظیم شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام مدیرکل و کارکنان این اداره کل در کنار سایر مردم ولایتمدار استان ایلام در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس شرکت کردند.
 ١٢:٣٤ - شنبه ١١ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

منو اصلی
عنوان

 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1301047 | بازدید امروز : 1046 | کل بازدید : 2145821 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/8281