سال 1399 سال جهش تولید (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت|رسيدگي به شكايات|پرسشهای متداول|عضویت|ارتباط با مسئولین|English


  چاپ        ارسال به دوست

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد:

کارت ورود به جلسه اولین مرحله آزمون مهارت آموختگان، صنعت ساختمان و تفاهمنامه ها توزيع مي شود

با رعایت فاصله گذاری ایمن و پروتکل های بهداشتی، از 20 تا 21 خرداد، کارت ورود به جلسه اولین مرحله آزمون مهارت آموختگان، صنعت ساختمان و تفاهمنامه ها توزيع مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، حسن کشاورز، مدیر کل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان، گفت: توزیع کارت ورود به جلسه اولین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی در سال 1399 از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 20 خرداد آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه 21 خرداد ماه سال جاری ادامه مي يابد.

وي افزود؛ اولین مرحله آزمون سراسري مهارت آموختگان سال 1399پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي در بخش دولتی و خصوصی، در روز پنج شنبه 22 خرداد سال جاري برگزارمي شود.

مدیر کل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بیان کرد: 15 هزار و 898 نفر در اولین مرحله آزمون مهارت آموختگان (هماهنگ) سراسری مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال1399در یک هزار و 810 استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 6 هزار و 585 نفر زن و 9 هزار و 313 نفر مرد هستند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون فراهم شده است.

وي ادامه داد: 16هزار و 47 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان در 50 استاندارد آموزشی که در مورخ 22 خرداد ماه سال جاري برگزار می شود،  ثبت نام كرده اند.

کشاورز گفت؛ یک هزار و 244 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنايع دستي، فرش و نان و ... در 123 استاندارد آموزشی که در 22 خرداد ماه سال جاري برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 982 نفر زن و 262 نفر مرد هستند.

وي افزود: مرحله كتبي اولین مرحله آزمون سنجش مهارت سال 1399 در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در 173 استاندارد آموزشی و همچنين اولین مرحله آزمون مهارت آموختگان(هماهنگ) پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي دو بخش دولتي و خصوصی در سال جاري در یک هزار و 810 استاندارد آموزشی به طور همزمان روز پنج شنبه، 22 خرداد ماه در سراسر كشور برگزار مي شود.

کشاورز در خصوص مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، از 20 تا 21 خرداد ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت کنند.

وی تصریح کرد؛ همچنین متقاضیان شرکت در اولین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1399 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از 20 تا 21 خرداد ماه سال جاري با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی مي توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

مدیر کل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،  گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه کنند.

وي با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل کنند.

 

 


١١:٢٢ - چهارشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٨٧منو اصلی
عنوان

 

 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 410830 | بازدید امروز : 169 | کل بازدید : 2909329 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 0/2812