سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت|رسيدگي به شكايات|پرسشهای متداول|عضویت|ارتباط با مسئولین|English


انتشار دومین فراخوان همفکری و تشریک مساعی کنشگران عرصه مهارت آموزی
همواره بر این عقیده بوده و هستم که مسایل حوزه¬ی مهارت آموزی کشورمان جز از رهگذر تشریک مساعی همه کنشگران این عرصه قابل حل نیست. با هم اندیشیدن به موضوعات و مسایل مهارت آموزی کشور، گذشته از آنکه سبب اتخاذ تصمیم¬ها و اقدامات خردمندانه در این مسیر می¬شود، به شکل¬گیری اراده جمعی و همیاری برای غلبه بر موانع پیش رو منتهی شده و موجب احساس مسئولیت جمعی در تحقق اهداف و پاسداشت دستاوردهایمان می¬شود. اولین گزارش برنامه¬ی مشورت عمومی تحت عنوان « ما خانواده آموزش فنی و حرفه ای 1 » ، ماحصل هم اندیشی در موضوع مأموریت¬هایی بود که به سازمان محول شده بود و راهگشای دشواری¬های زیادی بود. بدین وسیله بار دیگر از همه همکارانی که در این هم اندیشی شریک شدند قدردانی می¬کنم.
 ١٣:٥٢ - شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام:
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام با فرماندار شهرستان دهلران
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام دکتر نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام با آقای موسوی فرماندارشهرستان دهلران دیدار و با ایشان در خصوص فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای صحبت نمودند.
 ١٢:٠٤ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیرکل از مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان دهلران و نشست صمیمی با همکاران
در ادامه ی روند بازدید از مراکز آموزشی شهرستانها
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دهلران بازدید کردند.
 ١١:٣٩ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه های اجرایی این استان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام رضا نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در حاشیه برگزاری آیین تجلیل از دستگاه های برتر استان در مراسم جشنواره شهید رجایی و گرامیداشت هفته دولت با بیان اینکه بالندگی و شکوفایی انقلاب اسلامی، همواره مرهون عزم و اراده خدمتگزاران صدیق و پرتلاش در عرصه های مختلف بوده است.
 ١١:٣٤ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت درگذشت همکار اداره کل استان ایلام
پیام تسلیت
"انا لله و انا اليه راجعون " به يقين واقفيم كه منابع انساني توانمند، مؤمن و متعهد از ارزشمند ترين سرمايه ها و گرانبهاترين پشتوانه هاي تحقق اهداف و رسالت هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به شمار مي آيندو در اين بين نقش حساس و مؤثر عزيزان دلسوز ، پرتلاش ومصمم در مسير توسعه توانمندي و مهارت هاي نيروي انساني و در نهايت تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، پر واضح است.
 ١٠:٢٣ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَيْهِ راجِعوُن
پیام تسلیت
با نهايت تأسف و تأثر درگذشت ناگهاني همكار عزيزمان آقای کربلایی فخرالدین شهبازی از پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دره شهر در اثر بیماری را به كليه همكاران، همشهريان گرامي به ويژه خانواده محترم آن مرحوم تسليت عرض مي‌نمائيم.
 ٠٨:٤٦ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

منو اصلی
عنوان

 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 224762 | بازدید امروز : 244 | کل بازدید : 1804167 | بازدیدکنندگان آنلاين : 8 | زمان بازدید : 0/2481