سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت|رسيدگي به شكايات|پرسشهای متداول|عضویت|ارتباط با مسئولین|English
تصویر منتخب

پیوندها

 

 

 

نظرسنجی
میزان آشنایی شما با ماموریت های آموزش فنی وحرفه ای به چه میزان می باشد.

زیاد
متوسط
کم

ساعت
اوقات شرعی
 • در راستای توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال
  در نشست مشترک مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و ریاست دانشگاه ایلام تفاهم‌نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و دانشگاه ایلام در راستای توانمند سازی دانشجویان، فراهم سازی بسترهای اشتغال مولد دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی طرفین منعقد گردید.

 • 40 تا 50 درصد مهارت آموختگان جذب بازار کار می شوند
  دکتر سلیمان پاک سرشت گفت: 40 تا 50 درصد افرادی که با هدف اشتغال در دوره‌های مهارتی سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور شرکت می کنند، جذب بازار کار می شوند. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان در نشست خبری که با حضور جمعی از اصحاب رسانه امروز هفدهم تیر ماه سال جاری برگزار شد به تبیین برنامه های هفته ملی مهارت پرداخت.

 • جلال میرزائی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بهمراه نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ایلام از محل برگزاری مسابقات ملی مهارت در استان البرز بازدید نمودند
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ایلام میرزائی نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از محل برگزاری مسابقات ملی مهارت با ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور دکتر پاکسرشت دیدار و گفتگونمود.

 • بمناسبت 6 مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
  6 مردادماه روز کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای فرصتی است تا نسبت به معرفی ظرفیت‌های موجود در بحث مهارت‌آموزی به مردم عزیز خصوصا جامعه جویای کار بهره گرفت.

 • غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای بهشت رضای شهر ایلام
  در اولین روز از هفته ملی مهارت مدیرکل، معاونین و کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در گلزار شهدای گمنام بهشت رضای شهر ایلام حضور یافتند.

 • برگزاری جشن ملی مهارت در استان ایلام همزمان با ولادت علی ابن موسی الرضا ( ع)
  در چهارمین روز از هفته ملی مهارت و همزمان با ولادت علی ابن موسی الرضا ( ع) و با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی ، روسای مرکز آموزشی و واحد های ستادی ، مربیان، کارشناسان و کارآموزان جشن ملی مهارت برگزار گردید .

تنظیم تفاهم نامه سه جانبه
ارائه آموزشهای مهارتی رایگان به روستائیان و عشایر متقاضی تسهیلات اشتغالزایی سامانه کارا با همکاری سـه جانبه آموزش فنی و حرفه ای، امور عشایری و دامپزشکی شهرستان ایوان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام بمنظور کسب و ارتقای مهارت روستاییان و عشایر شهرستان، جلسه ای با حضور روسای ادارات آموزش فنی و حرفه ای،امور عشایری و دامپزشکی شهرستان ایوان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ایوان تشکیل و پس از تنظیم تفاهم نامه سه جانبه بر اهمیت ترویج و ارتقای سطح مهارتی آحاد مختلف جامعه بویژه قشر عشایر تاکیــد گردید.
 ١٤:٤٢ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست اجرای طرح ایران مهارت
همزمان با تحصیل دانش آموزان و توافق وزارت آموزش و پرورش با سازمان فنی و حرفه ای کشور، در مدارس متوسطه اول شهرستان آبدانان اجرا خواهد شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام، محمدپـیری رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبدانان دراین نشست اظهار داشت:" در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی برلزوم تحول در نظام آموزشی، تاکید ریاست محترم جمهوری در خصوص ارائه آموزشهای مهارت محور، عملیاتی کردن راهکار سند تحول بنیادین آموزش و پرورش طرح موسوم به ایران مهارت همزمان با تحصیل دانش آموزان و توافق وزارت آموزش و پرورش با سازمان فنی و حرفه ای کشور در مدارس متوسطه اول شهرستان آبدانان اجرا خواهد شد.
 ١٢:٠٣ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام
مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران پتانسیل بسیار خوبی در جهت آموزش نیروهای تخصصی حوزه شرکت نفت را دارد
نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور مهندس کاظم زاده رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری دهلران برگزار گردید.
 ١٠:٣٦ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای دوره آموزشی بهداشت جایگاه دام با همکاری اداره امور عشایری آبدانان
دراین دوره آموزشی حدود 30نفر از عشایربخش مرکزی حضورداشتند
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام روز یکشنبه مورخ 22 مهر ماه 1397، دوره آموزشی اصول بهداشت جایگاه دام در راستای تفاهم نامه همکاری بین مرکزآموزش فنی وحرفه ای و اداره امور عشایر شهرستان برای عشایربخش مرکزی برگزار گردید
 ٠٩:٠٨ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عالیپور رئیس اداره سنجش و ارزیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام:
7256 نفر در آزمونهای هماهنگ شش ماهه اول سالجاری شرکت نمودند
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام رئیس اداره سنجش و ارزیابی مهارت این اداره کل گفت که در شش ماهه اول سالجاری 7256 نفر در آزمونهای هماهنگ در بخش های مختلف شرکت نمودند.
 ١٠:٠٢ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در 6 ماهه نخست سال جاری:
بیش از یک میلیون و سی و هشت هزار نفر – ساعت آموزش‌های مهارتی در استان ایلام ارائه شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام از ارائه یک میلیون و 38 هزار و 789 نفر - ساعت آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای در این استان در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
 ١٣:٤٤ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران
تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کار آفرینی به برگزیدگان هجدهمین مسابقات ملی مهارت پرداخت می شود
تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کار آفرینی به برگزیدگان هجدهمین مسابقات ملی مهارت امروز، چهاردهم مهر ماه منعقد شد.
 ١٢:٤٥ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر درویشی معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام
ضرورت آموزش نیروهای ماهر مورد نیاز صنعت نفت در استان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام
دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع که به اتفاق جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان از میادین نفتی و شرکت های نفت و پتروشیمی شهرستانهای دهلران و مهران بازدید به عمل آوردند بر ضرورت برنامه ریزی شرکت های نفتی برای آموزش نیروهای مورد نیاز خود از طریق مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام تاکید نمودند.
 ١٤:٢٣ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر طاهری رئیس امور آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشور
از مراکز شهرستانهای دره شهر، آبدانان، ملکشاهی، خواهران ایلام، شماره 12 ایلام بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ایلام، طی روز‌های پنج شنبه و جمعه هفته گذشته دکتر طاهری به اتفاق معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس از مراکز و کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرستانها بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا گردید.
 ٠٨:١٨ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور مدیرکل و معاونین پشت میز خدمت
بمنظور تسریع در پاسخ گویی و ارائه خدمت به شهروندان
بنابه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام، بمنظور تسریع در پاسخ گویی و ارائه خدمت به شهروندان در کوتاه ترین زمان و به بهترین وجه ممکن مدیر آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام آقای علی خردمند معاون آموزشی خود را بعنوان مسئول میز خدمت انتخاب کرده است
 ١٠:٤٨ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اشتغال روستاییان از دوره های مهارتی
در شش ماهه اول سال جاری تعداد 1195 نفر از روستاییان در دوره های مهارتی مختلف در سطح استان ایلام شرکت نمودند
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام رضا نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر افزود در این مدت 915 نفر از بانوان و 280 نفر از آقایان ساکن در نقاط روستایی و عشایری در دوره های مختلف مهارتی شرکت نموده و 233146 نفر ساعت آموزش به آنان ارائه گردید.
 ١٠:٥٦ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش سربازان در یگان ها
تعداد 631 نفر از سربازان وظیفه نیرو های مسلح در دوره های مختلف مهارتی شرکت نمودند
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام، رضا نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر افزود 631 نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در دوره های مختلف مهارتی شرکت نموده و 68762 نفر ساعت آموزش به آنان ارائه گردید.
 ١٠:٥١ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار دومین فراخوان همفکری و تشریک مساعی کنشگران عرصه مهارت آموزی
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام با فرماندار شهرستان دهلران
در ادامه ی روند بازدید از مراکز آموزشی شهرستانها
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه های اجرایی این استان شد.
پیام تسلیت
منو اصلی
پیوندها

 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1381 | بازدید امروز : 703 | کل بازدید : 1831387 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 0/5313