سال 1399 سال جهش تولید (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت|رسيدگي به شكايات|پرسشهای متداول|عضویت|ارتباط با مسئولین|English


  چاپ        ارسال به دوست

اعضای هیئت رئیسه پارلمان مربیان و کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انتخاب شدند

 

9 نفر از بین 40 نفر نامزد برای عضویت هیئت رئیسه پارلمان مربیان و کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با رأی 103 نفر اعضای پارلمان در سطح کشور انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، ضمن اعلام این خبر گفت: 8 نفر از اعضای انتخاب شده نماینده مناطق هشتگانه سراسر کشور هستند و یک نفر نیز نماینده ستاد و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای می باشد.

حسین فیروزی افزود: این پارلمان به دنبال دستور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان، برای کمک به نظام تصمیم گیری در سطح کلان سازمان تشکیل و اعضای آن در سطوح شهرستانی، استانی و ملی انتخاب شدند که در  سطح ملی با 103 نفر عضو از مربیان و کارشناسان استان ها، ستاد و مرکز تربیت مربی (از هر استان به تناسب تعداد مراکز 2 تا 7 نفر) از اردیبهشت ماه سال جاری شروع به کار کرد.

اعضای هیئت رئیسه پارلمان مربیان و کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

  1. رزیتا فرمانبر، کارشناس استان خراسان رضوی با کسب 58 رأی در بین نمایندگان منطقه هشت کشوری (استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی)
  2. فریبا جلالی، مربی استان یزد با کسب 53 رأی در بین نمایندگان منطقه هفت کشوری (استان های یزد،کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان)
  3. احسان ایزدی، کارشناس استان فارس با کسب 53 رأی در بین نمایندگان منطقه پنچ کشوری (استان های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد)
  4. غلامعلی فلاح سماگوش ، کارشناس استان مازندران با کسب 39  رأی در بین نمایندگان منطقه یک کشوری (استان های گیلان، مازندران، گلستان، سمنان)
  5. پریسا علیمردانی، کارشناس استان زنجان با کسب 32 رأی در بین نمایندگان منطقه دو کشوری (استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، زنجان)
  6. حسینعلی ابراهیم گل، مربی استان قم با کسب 32 رأی در بین نمایندگان منطقه شش کشوری (استان های تهران، قم، البرز، قزوین)
  7. ناهید عسگری، مربی استان کرمانشاه با کسب 27 رأی در بین نمایندگان منطقه سه کشوری (استان های همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام)
  8. محمد عنایتی راد، کارشناس استان خوزستان با کسب 24 رأی در بین نمایندگان منطقه چهار کشوری (استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، مرکزی)
  9. علی زارع، مربی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با کسب 18 رأی در بین نمایندگان ستاد و تربیت مربی

 


١٥:١٥ - سه شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٦







منو اصلی
عنوان

 

 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 346036 | بازدید امروز : 560 | کل بازدید : 2608738 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 0/2344